Пошук, підбір та бронювання турів і пакетних пропозицій Авіа + Готель

Найбільший асортимент, знижки та гарячі пропозиції
Всі подорожі на одному сайті
Подорожуйте та відпочивайте вигідно з Tickets.ua

OTP Tickets Travel Card

OTP Bank Tickets.ua
OTP Bank Card
OTP TICKETS TRAVEL CARD!
Подорожі зі знижкою до 99%

Розсилка

Гарячі тури — це вигідно та зручно!

Підбір туру онлайн — ідеальний варіант для тих, хто цінує свій час та гроші. За кілька кліків можна купити путівку на двох за вигідною ціною, включаючи варіанти все включено. Вартість турів зазвичай формується з плати за житло та оплати авіаперельоту.

Якщо ви шукаєте гарячі тури, то в кожній пропозиції може трапитися будь-який тип помешкання. Розуміючи класифікацію готелів, ви легко та швидко забронюєте потрібний тур. Крім цього, ціни на такі гарячі путівки допоможуть заощадити бюджет поїздки.

Вибираємо переліт

Пошук рейсу найкраще починати якомога раніше паралельно з пошуком житла. Однак тепер можна підібрати авіамаршрут та готель разом в одному замовленні. На сайті Tickets.ua є чудова можливість знайти дешеві тури як із вильотом із Києва, так й із України загалом. Унікальна послуга Авіа+Готель надає можливість одночасно купити авіаквиток та забронювати потрібний готель. Купівля цього туру дозволить вам суттєво заощадити, оскільки загалом коштуватиме приблизно на 40% дешевше, ніж придбання кожної послуги окремо.

Ще одна перевага — заощадження часу. Під час пошуку турів не потрібно витрачати години на те, щоб зіставити потрібні дати польоту та проживання. Необхідно задати бажаний період та напрямок, а система автоматично підбере оптимальний варіант рейсу й проживання. Вам залишається тільки вибрати потрібну пропозицію та оплатити тур.

Авіа+Готель — вибір тих, хто цінує якість та комфорт.